Кошик
51 відгук
SECUTECH - Технические Средства Безопасности
+380504464611

Приймально-контрольні прилади (ППК)

1 2

Приймально-контрольні прилади (ППК)

 

Система безпеки складається з панелі управління, однієї або декількох клавіатур і різних сенсорів та детекторів. Прилад приймально-контрольний охоронний або пожежний містить електроніку системи, запобіжники і резервний акумулятор.

 

Замість того, щоб ризикувати, багато компаній тепер прагнуть використовувати складні контрольні панелі, щоб мінімізувати ризики для своїх співробітників і об'єктів. Однак з-за швидких темпів розвитку технологій стосовно систем керування сигналізацією часто можна заплутатися, намагаючись зрозуміти роботу різних функцій. Тому, замість того щоб приймати неусвідомлене рішення, ознайомтеся з найбільш важливими аспектами ППК і дізнайтеся чому вони корисні для всіх типів об'єктів.

 

Панель управління пожежної або охоронної сигналізації

 

Приймально-контрольні прилади відносяться до основних компонентів системи безпеки. У деяких приладах клавіатура вбудована в панель керування, але це не відноситься до всіх пристроїв.

 

Панелі керування сигналізацією вони можуть бути звичайними або адресованими. Прості ППК мають менше зон, так як кілька пристроїв можуть бути запрограмовані в одній зоні.

 

У адресних є набагато більше функцій, так як кожне пристрій сигналізації запрограмовано у власній зоні. Всі прилади підключені за допомогою повністю контрольованої петлі, тому при виявленні проблеми система оповіщає центральну станцію моніторингу про точне місце, яке потребує обслуговування.

 

Високотехнологічні датчики

 

Для надійної роботи панелі керування сигналізацією один з найбільш важливих аспектів пов'язаний з використанням спеціалізованих датчиків. Оскільки ППК розроблені з допомогою складної електроніки, вони працюють у поєднанні з детекторами, встановлених на об'єкті, для контролю різних видів порушень, аварійних сигналізацій, систем безпеки і багато чого іншого.

 

Маючи так багато можливостей, приймально-контрольні прилади налаштовуються для моніторингу практично будь-якого планування будівлі і прилеглої території. Таким чином, вони можуть добре працювати в областях, які мають багато замкнутих просторів, широко відкритих майданчиків, таких як виробничі потужності, і навіть техніки та обладнання, розташованих на відкритому повітрі.

 

Центральна мережа передачі даних

 

Оскільки різні датчики, а також провідні контрольно приймальні прилади можуть бути запрограмовані для конкретних цілей, за короткий термін збираються величезні обсяги даних зі всього підприємства.

 

В результаті ППК сигналізації потім служать центральними станціями зчитування, дозволяючи аналізувати, інтерпретувати інформацію, і швидко приймати рішення стосовно несправностей устаткування або при виникненні надзвичайних ситуацій.

 

Передача данных в реальном времени

 

В настоящее время беспроводные сети широко распространены в быту, коммерции, на производственных предприятиях и в других условиях. Сегодня можно использовать ППК для отправки данных в режиме онлайн компетентным лицам, которым необходим постоянный доступ ко многим различным видам информации. 

 

Важно, что из-за необходимости контролировать доступ к опасным зонам на объекте, системы охранных панелей также могут быть связаны с мобильными устройствами через беспроводную сеть, что позволяет персоналу на площадке и за ее пределами иметь немедленный выход к важной информации.

 

Для создания надежной пожарной или охранной сигнализации любого объекта нужно приемно контрольный прибор купить в нашем интернет-магазине технических средств безопасности SECUTECH. 

 

Поскольку в ППК используются инновационные технологии, они не только выполняют многочисленные функции, но и хорошо работают в различных типах сред. Хотите узнать больше о том, как эти устройства могут сделать ваш дом или предприятие более безопасными? Позвоните по телефону 0504464611, чтобы получить бесплатную консультацию.