Кошик
55 відгуків
SECUTECH - Технические Средства Безопасности
+380504464611

Вогнегасники вуглекислотні

Вогнегасники вуглекислотні

 

Звичайний вогнегасник є одним з найбільш відомих і широко використовуваних засобів безпеки. Однак ви не можете купити будь-вогнегасник, який ви бачите, і чекати, що він захистить ваш об'єкт від вогню. Кожна будівля унікальна, як і потенційні небезпеки, з якими ви можете зіткнутися.

 

Дуже важливо мати правильний вогнегасник. Знаючи можливості кожного, ви повинні бути впевнені, що купуєте обладнання для забезпечення безпеки, яке буде ефективно під час надзвичайної ситуації.

 

Вогнегасники на основі вуглекислого газу (CO2)

 

Вогнегасники вуглекислотні призначені для боротьби з електричними пожежами і палаючим легкозаймистими рідинами. Електричний пожежа є очевидним ризиком в типовому офісі, оскільки джерела включають комп'ютери, принтери, копіювальні апарати, динаміки, вентилятори і нагрівачі.

 

ОУ також застосовуються для захисту комерційних та промислових об'єктів з чутливим обладнанням і матеріалами, які можуть бути пошкоджені або зруйновані водою, піною або сухим порошком.

 

CO2-огнтушитель випускає чисте безладне біле хмара "снігу", яке душить вогонь, видаляючи кисень. Він також знижує жар від вогню, тому що його розрядка дуже холодна. Дані вогнегасники ідеально підходять для комп'ютерних центрів, сховищ даних, засобів зв'язку, диспетчерських, виробництв електроніки, лабораторій, музеїв, художніх галерей і т. д. Вогнегасну речовину не залишає слідів, не вимагає очищення після розвантаження і не викликає супутнього ушкодження матеріалів, документів, матеріальних цінностей та обладнання.

 

Найкраща стратегія пожежогасіння – це профілактика

 

Вогнегасники будь-якого типу, в тому числі і вогнегасник вуглекислотний, можуть працювати для гасіння загоряння тільки при правильному використанні. Важливо регулярно переглядати інструкції з огнетушителю, щоб ви знали, як правильно його застосовувати у разі виникнення пожежі. Крім того, періодично перевіряйте його, щоб переконатися, що він знаходиться в належному робочому стані.

 

Переконайтеся, що вся проводка, прилади та електричні компоненти відповідають вимогам і постійно знаходяться в хорошому робочому стані. Уникайте перевантаження розеток і неправильної зарядки електричних пристроїв. Тим не менш, пожежі трапляються навіть в найоптимальніших умовах.

 

Переконайтеся, що у вас є сучасний вогнегасник поблизу будь-якого місця, де може статися пожежа. Знайте своє протипожежне обладнання і як ним користуватися, щоб ви могли бути повністю підготовлені на випадок виникнення вогню.

 

Зберігайте ОУ належним чином

 

Навіть в середовищі з низькою пожежонебезпекою вогнегасники повинні зберігатися як можна ближче до найбільш ймовірного місця пожежі. Також їх необхідно розміщувати в добре проглядається місці і доступній близькості для кожного, хто знаходиться на об'єкті.

 

Якщо ви бажаєте придбати вогнегасники вуглекислотні, то слід подумати і про відповідних кронштейнах і підставках, які дозволяють зафіксувати вогнеборці на стіні або підлозі.

 

У нашому інтернет-магазині SECUTECH є вуглекислотні вогнегасники, ціна на які залежить від їх обсягу. Отримати консультацію за типами вогнегасників та пожежної безпеки, можна, зателефонувавши за телефоном +380504464611.