Кошик
51 відгук
SECUTECH - Технические Средства Безопасности
+380504464611

Вогнегасники та комплектуючі

1 2 ... 4

Вогнегасники та комплектуючі

Вогнегасники є необхідними елементами безпеки на будь-якому об'єкті. У кожному будинку, де може статися загоряння, потрібно вогнегасник, відповідний цим місцем і потенційного класу. Знаючи, як правильно купити вогнегасник для ваших потреб, ви обов'язково зробіть усвідомлений вибір, щоб убезпечити вашу власність, співробітників і відвідувачів.

 

Що таке вогнегасник і для чого він потрібен?

 

Перед покупкою будь-якого вогнегасника важливо знати, що це таке і з чого він зроблений. Вогнегасник являє собою металевий контейнер циліндричної форми, що містить вогнегасну речовину під тиском, так що при відкритті клапана воно виходить через шланг, який повинен бути спрямований до осередку вогню.

 

Вогнегасною речовиною є продукт або набір інгредієнтів, що містяться в огнетушителе, реакція яких призводить до гасіння пожежі.

 

Вогнегасники – це прості у використанні пристрої, призначені для боротьби з зародженням вогнем. Ми пропонуємо як переносні, які пересуваються на колесах вогнегасники, так і автоматичні (стаціонарні) модулі пожежогасіння.

 

Вдале використання вогнегасника дозволяє боротися з вогнем на самому початку і не допустити його поширення і перетворення в небезпечний пожежа. Він рятує багато життів і є обов'язковим у всіх громадських місцях, комерційних і промислових будівлях.

 

У нас є кілька типів і розмірів. Типи вогнегасників варіюються від області застосування, на яку орієнтовано їх використання, і від обсягу, що варіюється від 1 до 56 кг

 

Маркування вогнегасників здійснюється виробником. На кожному балоні вказуються технічні характеристики виробу: модель, номер, дата виготовлення, маса пристрою і вогнегасної речовини і т. д.

 

Виберіть відповідний вогнегасник

 

Кожний тип вогнегасника розроблений, щоб загасити певний клас вогню. Деякі вогнегасники створені для боротьби з більш ніж одним видом пожежі. Ми пропонуємо два основних типу вогнегасника – це порошковий та вуглекислотний. Давайте познайомимося з кожним з них ближче.

 

Вогнегасники CO2 або вуглекислотні призначені для гасіння пожеж легкозаймистих рідин або при присутності електричного струму. Підходить для офісів, кухонь на підприємствах громадського харчування, електричних панелей, проводки та іншого обладнання під напругою.

 

Хімічні порошкові вогнегасники придатні для застосування на пожежах, які можуть виникнути в побуті і на роботі. Вони нетоксичні і стійкі до екстремальних температур.

 

Окремо варто згадати автоматичні порошкові вогнегасники. Модуль пожежогасіння складається з металевого кріплення для стельового або настінного монтажу і спринклера. Він спрацьовує механічно, коли температура піднімається вище 93ºC. Особливо часто використовуються в гаражах, небезпечних зонах підприємств при повній відсутності людей.

 

Вогнегасники допомагають вам відповідати вимогам пожежної безпеки. Розмістіть їх у добре проглядаються місцях і регулярно оглядайте, щоб переконатися, що вони працюють правильно. Запобіжите їх пошкодження і неправильне використання, щоб під час пожежі вони діяли безвідмовно.

 

Кожен з наших вогнегасників відповідає чинним нормам для забезпечення максимальної безпеки в системі протипожежного захисту. Також в SECUTECH є аксесуари і запасні частини для вогнегасників.

 

Комплектуючі для вогнегасників

 

Ми пропонуємо лінійку аксесуарів і запчастин для вогнегасників, включаючи кронштейни і підставки, розтруби і шланги, запірно-пускові пристрої та манометри. Щоб звузити область пошуку, просто виберіть категорію зі списку, розташованого вище.

 

Ми пропонуємо різні варіанти монтажу для ваших вогнегасників. До них належать прості настінні вішалки і підставки для балонів з порошком або вуглекислим газом, а також кронштейни для транспортних засобів. А запасні частини допоможуть відремонтувати вийшов з ладу або доукомплектувати вогнегасник. 

 

Після того, як ви визначитеся, які вогнегасники вам потрібні, скільки їх потрібно і як їх зберігати, обов'язково навчіть своїх співробітників до того, як їх знаходити і використовувати. Зрештою, що хорошого в захисному обладнанні, якщо ви не знаєте, як його застосувати? Маючи на місці відповідні вогнегасники, готові до експлуатації, ви забезпечуєте безпеку свого будинку і його мешканців.

 

Продаж вогнегасників у нашому інтернет-магазині технічних засобів систем безпеки Secutech здійснюється за доступними цінами. Доставка замовленого товару здійснюється транспортними компаніями в будь-яку точку України протягом 1 – 5 днів.