Кошик
51 відгук
SECUTECH - Технические Средства Безопасности
+380504464611

Акумуляторні батареї

1 2

Акумуляторні батареї

 

Для систем безпеки, які включають в себе димові сигналізації, детектори руху, бездротові камери спостереження (і інші бездротові компоненти) і резервне живлення – акумуляторні батареї мають дуже важливе значення. Доступні в декількох ємностях, ці свинцево-кислотні батареї ідеально підходять для використання в системах пожежної та охоронної сигналізації.

 

Якщо вам потрібен кращий акумулятор для дбж (джерело безперебійного живлення) або ви хочете запастися батарейками для забезпечення резервного живлення всієї системи безпеки, ми забезпечимо вас. У нас є акумулятори для домашньої корпоративної безпеки і сигналізації таких брендів як Defending Technology і Future Green. 

 

Акумулятор для сигналізації 12в

 

Батареї димової сигналізації необхідні для будь-якого будинку. Ці датчики диму і чадного газу рятують життя і матеріальні цінності, отже, повинні живитися від надійного джерела. Сигналізація на батарейках призначена для роботи навіть при відключенні живлення. У нашому інтернет-магазині акумулятор для безперебійники можна купити за доступною ціною.

 

Датчики руху в системі безпеки є першою лінією захисту, що використовується для запобігання злому. Важливо, щоб ці детектори були постійно включені та активні, щоб ви були в курсі, коли наближається зловмисник. Будь ласка, перегляньте акумулятори свинцево кислотні 12v для датчиків руху, щоб знайти батареї, підходящі для вашого конкретного пристрою. Немає ніяких причин залишати ці пристрої у відключеному стані.

 

Домовладельцы и владельцы бизнеса полагаются на беспроводные камеры безопасности для защиты и мониторинга своей собственности. Камеры видеонаблюдения с питанием от батарей становятся все более популярными благодаря своей гибкой и простой в использовании конструкции. Эти аксессуары более доступны, чем стандартные системы домашней безопасности. Однако при покупке камер с батарейным питанием важно убедиться, что у вас есть достаточный запас резервных батарей для замены текущих элементов. 

 

Аккумуляторы продажа

 

Secutech предлагает широкий выбор перезаряжаемых и неперезаряжаемых батарей, которые совместимы с вашими камерами безопасности и системами охраны и пожаротушения.

 

Покупайте у нас необходимое вам оборудование и аккумуляторные батареи по ценам поставщика. Это обойдется вам дешевле, чем в других точках онлайн-продаж. 

 

Мы гарантируем качество своих товаров и предоставляем услуги по постпродажному обслуживанию нашего оборудования. Осуществляем доставку в любой регион Украины.