Кошик
51 відгук
SECUTECH - Технические Средства Безопасности
+380504464611

Кабельна продукція

1 2 ... 4

Кабельна продукція

У разі виникнення пожежі ви залежите від системи пожежної сигналізації, яка включає спрінклери (распрыскиватели) і сирену, попереджає людей про евакуацію з приміщення.

 

Коли людське життя може піддаватися небезпеці, вам потрібно купити кабель оптом, і він повинен бути бездоганної якості і відповідати всім міжнародним та українським стандартам. Таку продукцію ви можете отримати від джерела, на яку ви можете розраховувати. SECUTECH є авторитетним в галузі інтернет-магазином і постачає тільки високоякісну продукцію. 

 

Кабель сигнальний – області застосування

 

Існує багато вживань кабелі пожежної сигналізації, таких як детектори диму, голосовий зв'язок, системи з мікропроцесорним управлінням, витяжні коробки, охоронна сигналізація та інші додатки низької напруги. Наприклад: управління ланцюгами пожежної сигналізації та живлення таких функцій безпеки, як захоплення і відключення ліфта, розблокування дверей.

 

Вогнестійкі кабелі використовуються для виконання вимог безпеки в громадських місцях, лікарнях, готелях, метро і промислових об'єктах. Наші кабелі зроблені з матеріалів з низьким вмістом диму і з нульовим присутністю галогенів. Вони забезпечують повну нетоксичність для безпечної евакуації людей під час екстреної ситуації, тому їх ще називають «кабелі для виживання при пожежі».

 

Асортимент

 

Ми пропонуємо різні спеціалізовані кабелі від таких виробників як Алай і DT. У каталозі представлені всі типи спеціальних і слабкострумових кабелів, що відповідають нормам безпеки, вимог клієнтів і технічними характеристиками проекту.

 

Наші кабелі:

  • сигнальний і силовий;

  • кабель типу вита пара;

  • внутрішній і вуличний;

  • кабель екранований;

  • вогнестійкий (негорючий) безгалогенний;

  • utp кабель (без екрану).

Якщо ви шукаєте чудові вироби з мідної електропроводки для забезпечення оптимальних результатів вашої життєво важливою системи сигналізації – вам сподобається наша кабельна продукція, придбати яку для пожежних і захисних цілей (оптом або в роздріб) вам обійдеться дешевше, ніж у інших онлайн-магазинах.